суботу, 6 грудня 2014 р.

Коломойський, пропіарившись на тітушках, позбавляє дітей житла.

Про те, якими нормативами керується банк, та як ставиться до своїх "клієнтів" майже кожен українець знає по собі. Непосильні звичайному громадянинові відсотки, неймовіні штрафи та з "неба" взяті пені затягують пасок на животі будь кого. Доказовою базою для вирішення питання про зменшення відсоткової ставки або реструктуризації заборгованості є виключно доказова база банку. "Вибачення" певної суми нарахувань призводить ще до більшого кредитного рабства позичальника. Навіть позбавлення позичальника майна, яке є залогом (заставою) кредиту, не дає звільнення з рабства.

Отримавши певні "блага" у вигляді невеличкого кредитного ліміту на картку, людина отримує фінансовий допінг від якого позбавитись неможливо, а попит на нього росте. Ховаючи рабські умови боргового ярма за яскравою рекламою з привілеями для майбутнього споживача, банк вже заздлегіть знає про вартість людського життя.

Під час подій на Майдані та полюванні на тітушок, банком який належить Коломойському, було виплачено гроші за поімку "москалів
" це зробило неаби який позитивний піар в якому Коломойський показав себе як чесний громадянин України, що дбає про спокій в країні. Крім того, він неоднократно натякав на те, що допомагає силам АТО з власної кишені. Так от, все би нічого, якби власник Приватбанку не був бізнесменом, який ніколи не втратить свого. Спочатку дає, а потім?
А потім, вирішує отримати затрачені кошти зі своїх підопічних — клієнтів Приватбанку. Вирішення судових справ та виселення людей з помешкань —звичайна справа для працівників Привату. Байдуже, скільки звернень та заперечень від доведених до боргів позичальників надходить в банк та судові установи, байдуже, що іпотечні квартири це єдине житло маленьких мешканців країни.

Взявши кредит на квартиру, родина з двома дітьми не очікувала стати “рабами” Приватбанку. Виплативши потрібний перший внесок, та отримавши кредит на 185 тисяч гривень, придбали в іпотеку житло. 14 відсотків річних були посильними для звичайного провідника з містечка Козятин, що на Вінничині. Неочікуване підняття відсоткової ставки та народження другої дитини, стали причиною заборгованості по кредиту. Вимоги фінансової установи про оплату боргу привели до повного нерозуміння: ЗА ЩО ПЛАТИТИ?!.

ВІДЕО

Відсутність документів на майно, відсутність пояснень та роз’яснень зі сторони банку про підняття відсоткової ставки. Розпач. Нарахування штрафів та пені в домільйонному розмірі. Програні позичальником суди, і як результат — рішення про виселення. Заперечення про неможливість виселити двох дітей від Служби у справах дітей — не є перешкодою для робочої злоби банку.
Дзвінки з погрозами серед ночі, фейкові листи батькам та рідним позичальників, прихід додому так званих “колекторів” - підірве психіку будь якої здорової людини. Державний виконавець, під час виконавчих дій, має панібратські стосунки зі своєю групою підтримки від Приват банку, з поясненнями, що він зобов’язаний захищати інтереси стягувача(?!!).

ВІДЕО

Результатом цього двоє дітей, одна з яких малолітня, залишаються без даху над головою, без новорічного свята та без надії на майбутнє. Помешкання, в якому вони проживають, виставляється на аукціон за ціною вартості кредиту, а домільйонні штрафи банку лягають важким тягарем на плечі батків. КРЕДИТ НЕ ПОГАШЕНО.
Таких сімей багато. Найбільше страждають саме мало захищені соціальні групи населення,  люди без вищої освіти та без можливості найняти юриста, який би міг пояснити ту чи іншу догму банку. Єдине, що стало лякати останнім часом, це те, що працівники виконавчої служби замість виконання Закону, за окрему винагороду, відстоюють інтереси банку.
Громадськість ще не навчилась відстоювати свої права, не навчилась користуватись послугами спеціалістів, кожен самотужки тягне ярмо фінансового рабства, сподіваючись на дарунок долі.

Це лише початок, настав час антиПриватівського майдану. 

Немає коментарів:

Дописати коментар