середу, 28 січня 2015 р.

Інформаційний вакуум життя

Останнім часом стало цікавим дослідження питання "інформаційного вакууму" - канал який передає в ефір виключно документальні хроніки та історичні досліди мене просто " вбив"!

Маючи диплом історика та досвід археологічних досліджень без проблем можу підтвердити або спростувати ті чи інші події. А людина яка вивчала " в одне вухо" при радянських часах історію в школі не зможе зрозуміти, відрізнити реальний плин часу від надуманого. Фантазія журналістів, які робили сюжет, просто вражає. Перекручування фактів, уявні спеціалісти, застосування голосових інтонацій- все це створює уяву про реальну правдивість фактів.

Одразу після перегляду фільму про так званих Укрів, було бажання взяти сокиру та перерубати всіх навколо... зомбування?

Після перегляду другого фільму про створення України- Руси- злість всередині зашкалювала.. і на останок змогла витримати інтерв'ю Олеся Бузини, про події в Україні..

Вибачте, але так гидко ніколи не було. Що тоді відчувають люди, обмежені в інформаційному просторі? Що вони можуть думати, якщо впринципі позитивний канал транслює не те щоб не правдиву інформацію, а повну викривлену, спаплюжену і ганебну брехню?

Якою б не була Україна, як би про неї не говорили, знаю одне, ми сильні та витримаємо усе.

четвер, 22 січня 2015 р.

Білі Лебеді допомагають з небес.



Найгірше від усього - це не просто чекати дзвінка, це знати, що людина, яка тобі не дзвонить, може не подзвонити ніколи.. сьогодні я дізналась про те, що один мій товариш, якого в щоденному, мирному житті я називала "кіборгом" став кіборгом!
Те, про що нам розповідають ЗМІ - це часто перекривлена, нереалістична реальність.. ЯКА НЕ ВІДПОВІДАЄ РЕАЛІЯМ ЖИТТЯ!!!
Відсутність допомоги держави, неймовірні умови виживання - життя на перекір усьому!

Саме у таких умовах, найбільше цінується тепло, приязнь та увага.. старенький пес Бармалей та пара цуценят Шакалів.. кошенятки... Підтримка один одного, підтримка друзів та рідних - подумки, молитвою.. розмовою телефоном.. співання пісень..

Пісня "Білі лебеді у небесах" Христини Панасюк стала своєрідною піснею пам’яті. Пам'яті про тих, хто тепер завжди поруч, у кожному бої...

Цінуйте життя, цінуйте рідних, цінуйте власну домівку і землю на якій живете.

понеділок, 19 січня 2015 р.

Кредитний майдан

Нещодавно мої публікації щодо кредитного майдану та громадської ради при НБУ стали об’єктом критики, не зважаючи на те, що це все було виключно факти незалежного споглядача. Як виявилося, більш критично, а й навіть образливо про валютних позичальників висловлювалась моя колега - головний редактор дело.юа, однак такої реакції з боку позичальників - не отримала. Подвійні стандарти шановні?
Зробив підбірку з постів редакториси такого собі видання delo.ua Давно не зустрічав такої запеклості і зневаги, такої непрофесійноі аргументаціі, спроб стравлювання позичальників і депозитчиків!
Я захищаю по судах і тих, і інших, - і можу стверджувати, що люди добре розуміють хто насправді винен у їх проблемах. А пані редакторисі, за її ж порадою, було б доцільно посидіти в одній кімнаті хоча б з однією сім'єю виселеною зі свого житла! Може б дотумкала, що професійний журналіст не має права не тільки в своєму виданні, але й на особистих сторінках висловлювати тільки один погляд на проблему, особливо коли цей "погляд" погано тхне банківсько-лоббістським духом! А скільки "праведного" пропагандистського істеризму )) тільки... стирчать вуха, і все!
Читайте та насолоджуйтеся, друзі!
"Давайте негодующих валютных заемщиков, неистово требующих под НБУ пересчета своих кредитов то по 8, а то и по 5, запрем в одной комнате с вкладчиками, предварительно объяснив последним, в какую черную дыру полетят их депозиты."https://www.facebook.com/ezhykk/posts/960431233967968
"Я теперь все жду когда юрики придут и скажут "чуваки, ну вы ж понимаете что бизнес в жопе, ну какой валютный кредит"?"https://www.facebook.com/ezhykk/posts/960991307245294
"После позороного голосования за мораторий...Вот если бы валютыне заемщики такими же бережливыми были, и кредиты глядишь не нужно пересчитывать, давно бы рассчитались уже и забыли"https://www.facebook.com/ezhykk/posts/961474070530351
"Что ж, дорогие валютные заемщики (вы и правда сейчас для государства очень дорогие) - теперь идите скажите спасибо ВР за нарушение договоренностей, в результате которого банки имеют тепреь полное право забить на все подписанные меморандумы"https://www.facebook.com/ezhykk/posts/962357610441997
"Очевидцы говорят, что люди в ВР на полном серьезе в кулуарах рассказывают, что украинские банки имеют суперприбыли, а потому должны поделиться ими с несчастными валютными заемщиками. Господи, даруй им не разум, для начала пожалуйста - даруй им мозг"https://www.facebook.com/ezhykk/posts/962402930437465
"респект) "Дістане кожного" - как то так"https://www.facebook.com/ezhykk/posts/962931300384628
Останнім штрихом редакториси було "Спасибо Президенту за здравость", як дякую Президенту за те що, не посилив мораторій на звернення стягнення на житло та дозволив в прямому сенсі слова викидати позичальників зі свого житла. https://www.facebook.com/ezhykk/posts/977198805624544

четвер, 8 січня 2015 р.

Секта як панацея від кредиту.

Секта як панацея від кредиту.

Головною особливістю секти є прагнення зробити релігію внутрішнім світом віруючого.

  (А.М. Черній «Релігієзнавство»           http://www.ebk.net.ua/Book/religia/06.htm)


Секта (лат. Seco — розділяти або лат. Sehta  — вчення, напрям) — релігійне об'єднання, що відокремилося від панівного в країні релігійного напряму і конфліктує з ним.


Квітень 2014 року був багатим на події. Однією з них, стала подія маленького мітингу, яка пізніше отримала назву «Кредитний Майдан». До двох десятків людей, що прийшли висвітлити свою проблему по центральним каналам ТБ, прийшло вдвоє більше журналістів. В цей час, в стороні від основного дійства, стояла невеличка група людей, які усім своїм зовнішнім виглядом виказували максимальну не зацікавленість у події, що коїться поряд. Таке своє ставлення пояснювали просто – ми підтримуємо “клієнтів” або “мене попросили прийти”. 

Перший мітинг закінчився так само швидко як і розпочався. Чи то весняна прохолода, чи то не сформована віра в результат - давались в знаки. Продовження мітингу відбулось у найближчому кафе. Цей момент початку був одним з найкращих для відсторонників, що намагались не потрапити в об’єктиви камер телебачення. Формування “кредитної свідомості” у десятка людей відбулось саме тоді, саме в ту мить. У квітні 2014 року.



Внутрішнє переживання власної проблеми кожного з валютних позичальників, пошук відповіді на запинання «Як жити далі?», спонукало до їх об’єднання та допомагало майбутнім лідерам швидко вплинути на пересічного, про що останні не соромились говорити. І досі говорять. В цей же день, у квітні, лідери призначили собі головних на місцях, як сьогодні відомо «координаторів».

Декілька місяців тиші лише підтверджували слова «сірих кардиналів», позичальники почали об’єднуватись під їх керівництвом. Координаторів чітко інформують з гори про необхідні дії та роботу з новими «постраждалими». Люди свято вірять в реальність стати вільним від боргової іпотеки, адже координатори запевняють їх у виграші справи на законодавчому рівні.

Регулярний вплив на свідомість позичальників методом зорового контакту (особисті зустрічі та зібрання), телефонні розмови, інтернет, блоги, повідомлення, розповіді про того чи іншого позичальника, якому ще гірше і про те, як організація йому допомогла, постійний контроль за станом справ. Все це дає можливість «сірим кардиналам» керувати натовпом та використовувати його на власний розсуд.

Про зібрання членів об’єднань треба сказати окремо: чіткий графік, що розроблений до дрібниць, виступи по хвилинам, начебто таких же позичальників – координаторів, юристів , лідера (чи є у нього кредит вже не важливо) та запрошеного гостя – який пояснить все і вся, який розповість як жити далі та не мати проблеми в голові, людину, яка все-все вирішить, дуже зайнятої людини, але такої що знайде час лише для них. Для «зірки» навіть включать мікрофон і принесуть мінеральної водички, знімуть на камеру та поширять відео в інтернеті.
Основною умовою «позичальника під захистом», є оплата членського внеску в об’єднання та плата за присутність на зібранні (як пояснюють “треба оренду оплатити”, “проїзд головних дійових осіб” тощо).  Звіти щодо використання коштів координатори направляють на поштові скриньки членів об’єднання. Та чи всі?

Участь на мітингах та пересування країною, а також будь які заходи від об’єднання щодо його власності, кожен член об’єднання оплачує окремо.
На кожному із зібрань обов’язково вивчають та обговорюють кредитні договори різних фінансових установ, принципи та вміння спілкуватись з колекторами та законопроекти, які можуть стосуватись чи стосуються кредитів. Деякі об’єднання мають свої розпізнавальні символи, дозвіл на їх використання в тій чи іншій події дає голова («сірий кардинал») об’єднання.

Апогеєм заходу «сірих кардиналів» стає перебування потрібних людей в комісії при Національному банку України, контроль прийняття потрібних для них рішень, управління свідомістю мас позичальників та на останок залучення певних політичних сил для подальшої передачі позичальників під її вплив.
Про потреби позичальника ніхто і ніколи не збирався думати. У кожного своя задача.

Єднайтеся, бо ви того варті.
Амінь.

понеділок, 5 січня 2015 р.

Діти по 4500 гривень за кожного або судові тяжби за щасливе майбутнє


Діти по 4500 гривень за кожного або судові тяжби за щасливе майбутнє

Як інвестори будівництва намагаються передати дитячий садок в комунальну власність
Перший сучасний дитячий садочок з басейнами, гірками, яскравими меблями та іншим облаштуванням за останнім словом техніки, який повинен бути переданий в комунальну власність міста Ірпінь, мав би стати взірцем для інших будівельників як треба розвивати соціальну інфраструктуру.





Та сталось не так як бажалось. Будівельна ідилія п’ятьох власників переросла у сварку. Причиною стало небажання одного із співвласників із найменшою долею, передати садочок на баланс міста.

Жителі новобудов «Суворов», «Київський» та «Янтарний», які сподівались отримати місце у державному дитячому садку, що поряд з їх домом, мають сюрприз у вигляді приватного закладу із щомісячною платою за одну дитину в розмірі 4500 гривень. Та замість того, щоб дізнаватись на яких підставах їх ошукали завдяки рекламним оголошенням при купівлі житла, покірно стали платити.

Частина співвласників цього дитячого садка, що розташувався в місті Ірпінь за адресою вул. Суворова, 1ш, неодноразово намагались вирішити питання передачі його до комунальної власності шляхом домовленостей, та все марно. Вирішити питання в судовому порядку, вони не мали можливості, адже в якийсь період виявили відсутність оригіналів документів, де і як їх шукати достовірно не знали.

Через деякий час, стало відомо, що дитячий садочок, все ж таки працює, без згоди та відома інших співвласників. І там можуть знаходитись оригінали зниклих документів. З’явилась надія на вирішення питання у судовому порядку.

На сьогодні, вирішенням спору займається Київський окружний адміністративний суд під головуванням судді Балаклицького А.І. Під час розгляду справи, з’явилося багато цікавих подробиць, а саме:

Виявляється, дитячий садок був захоплений та майбутнє його вже вирішене. Це відбулось тихо, по щурячому. За досить простою схемою розводу, Ігор Вишняков – один з керівників підприємства забудовника, приховуючи майбутні свої плани, запросив до будівництва садочка приватних інвесторів розповівши при цьому про свою благу мету — дати дітям шанс на щасливе майбутнє.



Після завершення будівництва та введення в експлуатацію, без відома інших співвласників будівлі, маючи у власності найменшу частку, І. Вишняков передав в оренду усю будівлю садочка підприємству, директором якого є його син. Відомо, що навіть були пошуки кредитора під заставу дитячого садка. Та тут йому стали на заваді інші співвласники.

Яким чином (відповідно до встановлених норм законодавства чи ні?) повідомляють відсутніх учасників по справі про призначення засідання на 2.01.15 року на 8:00 ранку, якщо попереднє відбувається 31.12.14 року о 9:00 ранку?

Відвід судді стороною відповідача, нічого не дав. Пошуки справедливості зайшли в глухий кут. А висвітлення процесу журналістами сильно дратує представника ТОВ «БГМ ЛТД» . Тому під час судового процесу це дратування переростає у потасовки.


Так само по тихому, ТОВ «БГМ ЛТД» намагається позбавити права власності інших співвласників майна подаючи відповідні позови до суду.

Наскільки правосудно розглядатиметься ця та інші справи, нам ще належить дізнатись. А ось за відвідування дітьми садочку доводиться вже сьогодні розраховуватися не за державними цінами.
Марина Ігнатенко
спеціально для «Нашої версії»