середу, 28 січня 2015 р.

Інформаційний вакуум життя

Останнім часом стало цікавим дослідження питання "інформаційного вакууму" - канал який передає в ефір виключно документальні хроніки та історичні досліди мене просто " вбив"!

Маючи диплом історика та досвід археологічних досліджень без проблем можу підтвердити або спростувати ті чи інші події. А людина яка вивчала " в одне вухо" при радянських часах історію в школі не зможе зрозуміти, відрізнити реальний плин часу від надуманого. Фантазія журналістів, які робили сюжет, просто вражає. Перекручування фактів, уявні спеціалісти, застосування голосових інтонацій- все це створює уяву про реальну правдивість фактів.

Одразу після перегляду фільму про так званих Укрів, було бажання взяти сокиру та перерубати всіх навколо... зомбування?

Після перегляду другого фільму про створення України- Руси- злість всередині зашкалювала.. і на останок змогла витримати інтерв'ю Олеся Бузини, про події в Україні..

Вибачте, але так гидко ніколи не було. Що тоді відчувають люди, обмежені в інформаційному просторі? Що вони можуть думати, якщо впринципі позитивний канал транслює не те щоб не правдиву інформацію, а повну викривлену, спаплюжену і ганебну брехню?

Якою б не була Україна, як би про неї не говорили, знаю одне, ми сильні та витримаємо усе.

Немає коментарів:

Дописати коментар