середу, 18 лютого 2015 р.

Кредитні хороводи біля Національного Банку України

Вони бігають навколо Національного Банку, спалюючи опудала. Так, це влучний час. Наші предки таке робили  на Масляну  десь на схилах Дніпра закликаючи весну, та сподіваючись на нове життя. Певно, що цього хочуть і ті, хто опинився на межі між життям та виплатою по кредиту. Чи то обставини змусили до цього, чи то бажання жити краще, не замислюючись над ціною здобутку.
В скрутний економічний час  з 2008 року валютні позичальники розпочали спільну боротьбу  пов’язану з підвищенням курсу іноземних валют. Ці люди і не здогадувались, що стали маріонетками в руках інших осіб. Лялькарі виконали свою місію здобувши вигідні місця та розрекламувавши своє ім’я. А люди – люди так і залишились, віч на віч зі своєю проблемою.
Схожа ситуація склалась у 2014 році, в більш глобальному стані, та все ж. Ще з квітня місяця під час першого мітингу біля пам’ятника Т.Шевченку адвокат Ростислав Кравець, який приймав активну участь в аналогічних подіях 2008 року, висловлювався, що  планує працювати по кальці попередніх років, чим  допоміг Мирославі Муляр (яка також «випадково  захищала» позичальників в ті роки)  потрапити до громадської ради при НБУ.Відразу з’являються ряд громадських об’єднань, які в один голос «кричать» про те, що в своїй діяльності не допомагають позичальникам, а створенні виключно для координації дій – яких саме, не уточнюють.


Для «замилення» очей позичальників постійно розмусолюють проекти до ВР, які не приймаються до розгляду. Навіщо?Основна проблема – не вирішується!! Люди знову залишаються  кожен сам зі своєю проблемою. Хтось більш розумний, наймає толкового юриста, хто менш – намагається вирішити проблему сам. І цим людям залишається тільки молитись за позбавлення від кредиту.
Свідомі люди, які бачать наперед вирішення проблеми пропонують  - єдиний вихід усім позичальникам не платити. Тоді, це стане масштабним порушенням банківської системи. Відсутність масового надходження грошових коштів від позичальників порушить баланс платежів банківської системи. І лише це почне реально працювати. Тоді, нарешті приймуть  законопроекти щодо валютних і не тільки, позичальників. Тоді, це буде якась зміна.

А поки що, спалюйте опудала при Національного Банку України та танцюйте навколо багаття Гонтаревої  Масляної

https://www.youtube.com/watch?v=4izXKPNrlmU


Спеціально для газети "Столичний бізнес"

Немає коментарів:

Дописати коментар