пʼятниця, 27 лютого 2015 р.

МВС по новому

 

Зміни в суспільстві вимагають нового ладу в органах МВС, та чи можливо швидко змінити те, що створювалось роками? 

В одному з найважчих районів Київської області, в роботі кадрами МВС – Ірпіні, зміни почались з символічного подарунка до дня призначення нового начальника районного відділу міліції. 

Співробітниками СБУ було затримано групу міліціонерів, які «вирішували питання» отримуючи неправомірну вигоду. Відносно 5 осіб – відомо, що обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Причетність ще одного посадовця Токій Ігоря Олександровича, до збагачення неправомірним способом вирішується, тому редакцією газети було прийнято рішення провести власне розслідування.

Журналісти, які займаються висвітленням подій, подали відповідні заяви до органів внутрішніх справ, СБУ та прокуратури. Відвідали відділ міліції, дізнались,Токій І.О. працює на посаді і до відповідальності не притягувався.

Отримані в подальшому коментарі, журналісти будуть висвітлювати та контролювати хід розвитку подій по цій справі.

https://www.youtube.com/watch?v=4bMrKU1CdVY

http://podrobnosti.ua/2015073-militsionery-iz-irpenja-popalis-na-vzjatke.html

П.С. про свої перепетії з поданням заяв до Головного Управління МВС - вперше написала у державній установі в книгу скарг та пропозицій про те, щоб покращили умови для прийняття громадян. Ви коли небудь в приймальню заходили? Там майже постійно закриті двері. По дзвінку на внутрішній номер телефону вийшла жіночка, не ппредставилась, в буквальному сенсі на кулаці - поставила печатку на бланку. На прохання підписати прізвище - хто прийняв, налаялась на мене, та ще й образила. Вхідного номеру не допросишся.

Тепер чекатиму на розгляд цього питання. Правда, не впевнена, що це щось вирішить, адже подібних скарг, в цій книзі, багато.

Немає коментарів:

Дописати коментар