середа, 22 квітня 2015 р.

Барахолка на Пейзажній

Вони позиціонують себе як організація, яка несе добро. 


Під виглядом благочинності нищать найпрекрасніші місця Києва.

 Цим людям вже мало площ ВДНГ та Куренівського ринку, Андріївського спуску – де зазвичай проводять подібні заходи. Вони вирішили знищити Пейзажну алею - місце, яке створене для відпочинку та споглядання прекрасного.

На що і для кого збирають гроші організатори -  невідомо. 
Жодного звіту про це немає. Та ціни вже встигнули підвищити з 50 гривень за місце до 700 гривень.

Мотивують підвищення цін  вирішенням організаторами бюрократичних питань. З КИМ?? 


Всім учасникам пропонують зареєструватись у формі, та оплатити участь по прейскуранту, крім того повідомляють, про те, що кожен готує своє робоче місце сам (тобто і прибирати по за собою по умовчанню?) Жодного натяку на збереження пам’ятників! Ніякої розмітки по розташуванню учасників. З прикрістю повідомляють про заборону відкритого вогню. Організаторам байдуже на все, аби гроші вчасно сплатили.

 Що залишає по собі подібний ярмарок можливо тільки уявити. Прикладом є прикрашення дизайнерської лавочки під час "свята":
Звернення місцевих жителів до мера міста, правоохоронних органів  – не дають результату, барахолки продовжуються нищачи вуличні витвори мистецтва. Про це свідчать фото звіти, які розміщують на сайтах організатори.


Газета «Столичний бізнес» не може залишатись осторонь, коли нищать історичну частину Києва, та відповідно надсилає запити до КМДА з проханням роз’яснити порядок проведення такого роду заходів та відповідальність організаторів. 

Немає коментарів:

Дописати коментар