четвер, 11 червня 2015 р.

Адвокат який допомагає кредитному майдану. Злочин і кара.

Як один адвокат заради свого піару “загубив” справу клієнтів.

Прізвищ називати не буду, але Ви самі все зрозумієте. Був собі великий банк, не такий вже і великий щоб називатися системним, але мав достатньо клієнтів як фізичних так і юридичних осіб щоб нарівні з системними залучати депозити та видавати кредити. Крім цього, він обслуговував підприємства власників банку тому і впевнено тримався на плаву. В один прекрасний момент, його власники посварилися і почали “кошмарити” один одного чим і довели банк до банкрутства. Прийшлося великими іноземним вкладникам гуртуватися та вимагати в обмін на борги передати акції, кредитори по-менше конвертували депозити в цінні папери тощо.

Нові іноземні власники не змогли втримали банкрута на плаву і він був проданий за 1 гривну молодому та геніальному банкіру, який по чесному усім кредиторам запропонував гроші, живі гроші. Кому 20% від суми боргу, кому 40%, але жоден з кредиторів ще не поскаржився. Однак, знайшовся серед них кредитор, який вимагав більше ніж пропонували, та навіть не кредитор, а їх представник — український адвокат. Два роки адвокат подав різні позови до різних судів, оскажував до всіх інстанцій, писав скарги та одночасно писав статті, давав коментарі, обвинувачував власників банку в нечесності, називав їх злочинцями. Інтернет та змі того часу завалені різними статтями про нечесних власників та ображених кредиторів. І ось 2015 рік, банк визнано неплатоспроможним, а на сьогодні введена процедура ліквідації.

Кредитори, яких так гучно захищав адвокат опинилися в кінці черги на виплату і немає надії, що колись вони отримають хоч якусь копійку, не кажучи про обіцяні суми.

Як то кажуть: не все те золото, що блищить, так і з тими адвокатами, не всі ті розпіарені адвокати професіонали.

Немає коментарів:

Дописати коментар