понеділок, 21 грудня 2015 р.

Як комунальні служби не хочуть, щоб їх контролювали

Чи мають уповноважені особи з питань ЖКГ статус без підтримки депутата?


Вадим Петрович Пишняк не покидає свої ідеї, які розпочав ще під час роботи депутатом Київради VII скликання. Об’єднавши навколо себе людей та розпочавши роботу по контролю виконання послуг у сфері ЖКГ по вирішенню певних питань він не полишив цю роботу навіть склавши повноваження.


Зустрічі з Радами уповноважених осіб проводяться щотижня.І як завжди не обходяться без запрошених посадових осіб, що так чи інакше мають відношення до ЖКГ.

На одну з таких зустрічей було запрошено начальника управління житлово-комунального господарства Мужиченко Євгена Олександровича.

За понад дві години спілкування Уповноважені особи підняли перед ним багато питаннь, які гострою проблемою стоять перед мешканцями району.

Головними з розглянутих питань є бездіяльність  ЖЕДів у наданні послуг та подача відповідних реальним проблемам списків будинків, що потребують нагального капітального ремонту.

Євген Олександрович пообіцяв сприяти у вирішенні цих питань та контролювати своїх підлеглих. Чи відповідатимуть такі обіцянки дійсності покаже час. А поки що, Уповноважені особи готують відкриті листи до Святошинської РДА щодо звільнення начальників ЖЕД – 8 та ЖЕД – 5.

Немає коментарів:

Дописати коментар