вівторок, 23 лютого 2016 р.

Табурєточка

Переїзд на нову квартиру в Радянському союзі мав багато ритуалів та забобонів. Одним з таких ритуалів було: поставити "табурєточку". Та носив він суто функціональних характер, щоб інші бачили, що квартира вже зайнята та не посягали на неї.

В Україні теж стоїть така "табурєточка" вже довго. Та "власник" ніяк не хоче формально заселятися, відбираючи, то балкон, то кладову. Хто і коли поставив цю "табурєточку" нам достовірно не відомо, чи то при міжусобницьких війнах князів, чи то вже пізніше. Та ми все життя живемо з оглядкою на "власника".

Постійний геноцид українців, як нації продовжується ще з царських часів. Так от, на теренах умовно вільних земель час від часу виникали ургупування військового характеру, що прагнули жити вільно. І кожен раз вони натикались на умови та домовленності з сильними мира цього, чи то місцевими ставлениками, чи то царською владою.Царі ж, жалували землі України своїм підданим,ставлячи ними свою "табурєточку" та підтримуючи свої правила проживання. Місцеве населення завжди сприймалось, як біомаса. Відповідно і кикористовувалось за призначенням.

Витравлення населення продовжувалось і у 1905-1925 роках під час революцій Радянських влад. Тоді, нова влада Росії. побачивши "табурєточку" згадала про власність, та за політичними правилами, населення, все та ж біомаса, повинно було вирішити з ким хоче бути. Почалось формальне заключення договорів, підписи, збори, рішення. До 1922 року Україна була позбавлена будь - яких ознак суверенітету та увійшла до складу Російської Федерації, як колонія. В подальшому з нею, як з колонією і поводились: змінення обсягів земельних меж, штучне зменшення кількості населення шляхом переселення, ГОЛОДОМОР.
Вимерла нація, України нема, це все Російська Федерація (по типу взяття Кенигсбергу під час Другої Світової війни), все тепер тут живуть росіяни, це їх земля. (Та чи ми вмерли?)

Друга Світова війна, Концтабори, Чорнобиль... живем.

З 1990х років Україні дозволили бути незалежною. Це ми так думаємо. Просто ще одна багатоходовочка власника "табурєточки" адже через цей простий предмет інтер'єру, який досі тут стоїть ми не можемо рухатись вперед, запрошувати до себе гостей, відчувати свободу та дихати на повні груди. Ми не є власниками своєї держави. Нас досі обчислюють, як біомасу. Де ті 52 мільони населення?

Доки на територіх нашої держави розтавляти головні політични сили буде Російська федерація, ми так і будемо колонією: без прав і свобод,  нас так і далі будуть вважати біомасою та розпоряджатись на власний розсуд.


дивитись з 1:24:45

Немає коментарів:

Дописати коментар