четвер, 14 квітня 2016 р.

Професійний скаржник. Як скористатись державним часом на власну втіху.

Іванов О.С., користуючись своїм правом звернення до суду, використовує державний час на власний розсуд.

У кримінальній справі за підозрою [померлого] Помазана С.С., Іванов О.С. разом зі своїм адвокатом Кононовим М.А. подають скарги на абсолютно всі дії слідчого і прокурора. Навіть якщо дії посадових осіб відповідають нормам законодавства.

Останню епопею зі скаргами Іванов О.С. взагалі влаштував грандіозну.

Адвокат Кононов М.А. подав спочатку одну скаргу на постанову слідчого про закриття кримінального провадження, а за відмовою у зв’язку з неправильно оформленою, подав заново аналогічну, щоб точно вже розглянули. Ці скарги були автоматично розподілено на різних суддів у Богунському районному суді міста Житомир. І замість того, щоб повідомити одному з суддів про скарги-близнюки, Іванов з Кононовим доводять розгляд обидвох скарг до Апеляційного суду Житомирської області.

Безкаранність професійних скаржників у суддівській системі безперешкодно дозволяє йому маніпулювати часом суддів, прокурора і слідчого. Іванов О.С. дозволяє собі, начеб то за станом здоров'я не з'являтись у засідання, як до однієї так і до другої колегії суддів та через адвоката наполягати на особистій присутності у кожному судовому засіданні.

Адвокат захисту у судових засіданнях неодноразово наголошував на скаргах-близнюках та цю думку почули лише у колегії під головуванням судді Євстаф’євої Т.А.

Наразі відбувається впорядкування документів, але гроші платників витрачено, час посадових осіб витрачено і це лише за однієї забаганки професійного скаржника.Немає коментарів:

Дописати коментар