понеділок, 6 червня 2016 р.

Рубрика: Професія шахрай. Телепньов Юрій Олексійович.

Знайомтесь, це Юра, він професійний шахрай.


Юра надасть Вам послуги з шахрайства, особисто або зі своєю професійно навченою командою ( ч. 2 ст. 190 ККУ) або прийде до Вас чи потрібної Вам людини у формі та з документами СБУшніка, високого чина з МВС тощо. 

Якщо ви дуже сильно попросите, Юрина команда з’явиться в потрібний час та місце в гордому та патріотичному спорядженні бійців, які щойно повернулись з фронту. В залежності від товщини Вашого гаманця на бійцях буде форма батальйону "Донбас", батальйону "Айдар" зі зброєю та навіть запахом пороху (ст. 353 ККУ). 

Побічними наслідками такої професії є періодичне перебування в СІЗО №13 - в народі Лук’янівське СІЗО та  Старобабанівська виправна колонія № 92, але Юру це не бентежить. 

Якщо Вас зацікавила професійна діяльність шахрая, Ви маєте знати деякі вподобання:
Юра любить: гроші; зброю; гарні машини; селфитись та викладати фото в соціальних мережах. Юра не любить: коли викривають його брехню; сидіти у в’язниці; віддавати борги.

Водночас, навіть перебування у СІЗО не вплине на якість виконання замовлених Вами робіт.
Так, нижче Ви можете побачити одну з його сторінок у соціальній мережі, яку було створено ним вже під час знаходження у ізоляторі. 


 
Ми зацікавились людиною з такою унікальною професією з публікацій на форумі Мілітарист.
 
Із лістування з представниками батальйону "Донбас" стало відомо, що цього "професіонала" вже там знають, але не як бійця. 


Редакція була присутня в судовому засіданні в Апеляційному суді міста Києва, в якому розглядались апеліційні скарги засуджених Телепньова Ю.О.,  Пахілко В.А.,  Ларіна А.М. на вирок Святошинського районого суду міста Києва від 08.12.2015 року.

У судовому засіданні Юра не соромлячись говорить про те, що боєць "Айдару", носить нашивки на рукавах, з надписом "Айдар" - та вони не відповідають прийнятим, отже це банальна бутафорія, яку можна придбати будь-де.
 

В своєму арсеналі ошуканих Юра налічує більше 300 осіб, та не всі звертаються до правоохоронних органів, а тому доведених епізодів до сотні. Через свою деяку упізнаваність та спраглим бажанням отримувати більше йому довелось піти на підвищення. 

Сьогодні Юра знову перебуває на лаві підсудних. На цей раз за основною статтею 186 ККУ. Має вирок Святошинського районного суду міста Києва про позбавлення волі на 7 років. Розгляд справи перебуває в Апеляційній інстанції міста Києва. 

Наступне засідання має відбутись 21.06.2016 року об 11:00 головуючий суддя Боголюбська Л.Б. (адреса суду м. Київа, вул. Солом’янська, 2А).

Детальніше про дану справу буде написано в наступних матеріалах. 

2 коментарі: