понеділок, 5 вересня 2016 р.

Телепньов і його викривлена реальність.

Майдан. Трагічні події в житті українського народу дали поштовх для змін: комусь до побудови нової країни, комусь до нових схем заробітку.

фото Юри  із однієї з сторінок у соціальній мережі
 
Юра щойно вийшов з місць позбавлення волі, за плечами вже декілька судимостей з якими на нормальну роботу не влаштуватись. А от жити на "широку ногу" хочеться. Рідні відмовились від співпаці з ним, та і судимість матері серйозно вплинула на стосунки з родиною. Що робити і куди податись він не знав. Картини безгрошів’я його лякали. Охоронником Юра пропрацював не довго, оскільки потрібно бути відповідальним. А він не міг та й грошей мало.

Юрі було байдуже на чому заробляти грошей, пристрасть до зброї привела його у страйкбольний клуб, в якому він "продавав" спорядження любителям. І от майже на завершенні останньої "угоди" почався Майдан.

Приписавши себе до 2ї майданівської сотні, активно збирав гроші на потреби Майдану, легко втираючись в довіру знайшов собі "друзів-посіпак" та був вправно використаний політичною машиною одіозного народного депутата Олега Ляшка.

Через всі ці події Юра вирішив не полишати справи з отримання коштів та розробив нові схеми для добродушних волонтерів. А знаючи про геройську славу батальйону "Айдар" став приписувати себе до їх складу.

Маючи в робочому арсеналі автівку та підробні документи співробітника правоохоронних органів та СБУ, Юрій Телепньов отримував грошову вигоду з представників торгівлі пропонуючи послуги з кришування.

Все б нічого, якби нахабство на спрага до наживи не переросла з простого шахрайства до відкритого розбою.У судових засіданнях першої та апеляційної інстанцій, Юрій Телепньов заявляє, що він є бійцем-добровольцем батальону "Айдар", що фото-, відеофіксація судового процесу може нашкодити його сім’ї та репутації (детальніше читайте Професія шахрай. Телепньов Юрій Олексійович). Будучи діючим військовим він має бути на передовій, а не у залі суду.  Таку думку свого підзахисного підтримує і адвокат Олена Шаповал:

 і "друзі - посіпаки", що приходять до зали суду у стані алкогольного сп’яніння:

А ось відповідь Міністерства оборони, яку редакція отримала на запит щодо перебування Юрія Телепньова у складі Збройних Сил та в батальйоні "Айдар" :


Весь цей час Телепньов намагається через призму своєї викривленої реальності отримати "шарові" гроші, створити образ людини, якій нічого не від кого не потрібно і він сам собі пан. Вправно володіючи  вмінням легко втиратись у довіру та використовуючи  людей на власний розсуд Юра і надалі продовжуватиме свою шахрайську діяльність, яка на сьогодні вже переростає з пасивної в агресивну форму отримання бажаного.

Зупинити Юру в цьому майже нікому не під силу.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар