неділю, 19 січня 2020 р.

Павло Побережник- магнат автозаправок

Історія Павла Побережника бере свій початок із невеличкого поселення Агрономічне поряд з Вінницею. Тут Павло виготовляв паливні суміші, які спочатку перепродував та реалізовував на власних заправках.  

Побережник має багато підприємстводноденок. Перлиною його колекції автозаправних станцій стала заправка «Глобал Енерджи» та мережа «Тінік Ойл» - останні він оформив на свою другу дружину - Лесю Побережник.

І все у них було прекрасно поки відносно експлуатації заправки по вулиці Батозький не завели карну справу. Ухвалою Вінницького апеляційного суду від 12.03.2018 року заборонено використання, експлуатацію та продаж цієї заправки. Заборона існує через порушення умов експлуатації та нараження на небезпеку людей. Тобто заправляти авто на ній не можна! Таких заправок у них декілька по Вінницькій області чи справні інші заправки залишається питанням.

У своїй діяльності Побережник часто закуповує бензин по так званій другій схемі - це дешевше. Та забуває розраховуватись із постачальниками.  При нагадуванні про розрахунок продає кредиторам списані старі бензовози видаючі автівки за нові. Крім того, Побережник забуває оплатити податки та створює інші економічні махінації заради власного збагачення. А від цього страждають наші з вами гаманці.

Тож, коли ви думаєте, що на міні заправках вам заливають гарне, якісне пальне за низькою ціноюбудьте пильнимице може бути фальсифікат.

Немає коментарів:

Дописати коментар