неділю, 15 травня 2016 р.

Херсонське хамлона фото Іванов Олексій Сергійович

Про те, що Олексій Іванов любить погаласувати в судових засіданнях вже знає весь Богунський районний суд міста Житомира. Непоодинокі нападки на суддів ( "Скільки він тобі заплатив? - запитав Іванов у судді") та інших учасників процесу, а саме журналістів, вільних слухачів -  для нього вже норма.

Однак, у всіх своїх виступах він досить спокійно ставився до прокурорів, аж до моменту винесення постанови про закриття кримінального провадження. Побачивши, що його адвокат  у своїх промовах став використовувати вислови накшталт: « А тепер, бомба для прокурора!» почав і собі говорити зайвого, а згодом і взагалі не стримуватись у висловах, як у самому судовому процесі так і в перервах.

15 квітня 2016 року у апеляційному суді Житомирської області Олексій Іванов  вже у відкритій формі почав нападати на прокурора. Щойно судді видалились в нарадчу кімнату, лайливі вислови та образи в бік прокурора було не спинити: Чи то всі мешканці херсонщини такі хамовиті, чи то Олексій Іванов  єдиний в своєму роді?

Марина Ігнатенко
Віктор Кравець

Немає коментарів:

Дописати коментар