неділю, 6 грудня 2020 р.

Скидан і гроші кримінальних осіб


Не встигли вщухнути емоції після перестрілки у Броварах як знову почалось: новопризначений начальник Броварського відділу Національної поліції Максим Скидан вже давно є невід'ємною частиною кримінального світу.  Про події, що відбуваються у Броварах з 10 листопада говорять багато ЗМІ це стосується сфер розподілу надр і боротьби за пісок. Там, де поліція повина відстоювати інтереси держави і всіх громадян України - підтримують тих, хто більше заплатить.  

За часів своєї роботи заступником начальника Броварського відділу Національної поліції, Скидан був відомим, як особа, з якою можна все вирішити. Тепер це єдина особа у Броварах від якої залежить вирішення тієї чи іншої кримінальної справи. 

м. Бровари, вул. Симоненка, 41

Так, журналісти видання, ще у жовтні 2020 року, відвідали відділок поліції у спробах зустрітись із новопризначеним начальником отримали від нього відмовку з посиланням на обмеження спілкування через SARS. Альтернативою була зустріч зі слідчим, який начебто веде справу порушену у 2018 році за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) щодо Багмута Романа Сергійовича.  Слідчий повідомив, що слідство триває, та не всі свідки досі опитані. Що розголошувати таємницю слідства він не може. 

За тиждень після цієї розмови ми отримуємо офіційну відповідь на наш запит до Обласної прокуратури - де повідомлено, що вказана кримінальна справа ЗАКРИТА Броварським відділом Національної поліції у вересні місяці 2020 року. Тобто, «після повернення додому» Максима Скидана справу одразу закрили і слідчий явно це приховував від розголосу громадськості. Чи не так?

Звернувшись до сторони потерпілого ми дізнались, що постанову про закриття провадження йому не видають!!! Таким чином особа позбавлена права на оскарження постанови про закриття!!!

Слідство відморожується. 

Якщо уважно подивитись на перебіг слідства у цій справі можна неозброєнним оком виявити заангажованість керівництва Броварського відділу поліції, адже пережила справа чотирьох начальників і лише при одному із них реально відбувався рух у слідчо-оперативних заходах.  А якщо взяти до уваги факт вирішення "проблемних" питань родини Багмутів правом "телефонного дзвінка" у підсумку залишється лише одне: як довго СКИДАН МАКСИМ просидить у кріслі начальника Броварського відділу поліції та яке "тепленьке місце" йому підготували у Міністерстві?!


Немає коментарів:

Дописати коментар