неділю, 5 березня 2023 р.

Не ходіть дівчата по легкі гроші на онліфанс

 

Зірка onlyfans тепер не зможе користуватись навіть соціальними мережами строком на два роки.



Саме такий випробувальний термін-заборону отримала мешканка Краматорська за виготовлення та розповсюдження порнопродукції відповідно до статті 301 кримінального кодекса України.

Прокурором у судовому засіданні зафіксовано 88 фактів виготовлення зберігання та розповсюдження відеопродукції на інтернет платформі onlyfans.com. Обвинувачена свою вину визнала заключивши угоду про визнання винуватості.

Суддя, зваживши всі обставини справи вироком від 02.01.2023 визнала обвинувачену винною у вчиненні тяжкого злочину з відбуванням покарання у місцях позбавлення волі строком на 4 роки, при цьому надавши обвинуваченій випробувальний термін у 2 роки. Крім того, обвинуваченій заборонено розповсюджувати будь яку інформацію на веб-ресурсах строком у 2 роки, а також обіймати посади пов’язані з комп’ютерними технологіями.

Іншу учасницю onlyfans Криворізьким судом засуджено до 4 років позбавлення волі з іспитовим стороко на 2 роки та забороною розповсюржувати інформацію у мережі інтернет протягом 2 років, а також штрафами на загальну суму у розмірі 12185 гривень 02 копійки  – за виготовлення та розмішення нюдсів. 


Дніпровським районним судом міста Києва також винесено рішення про позбавлення любительки onlyfans до двох років іспитового терміну та забороною розповсюдження будь якої інформації. Але у цьому випадку наразі відбувається розгляд в порядку апеляційного оскарження. 

Немає коментарів:

Дописати коментар