пʼятниця, 21 квітня 2023 р.

Родина Міхаєля Шумахера vs штучний інтелект

За даними ВВС родина семиразового чемпіона "Формули -1" Міхаеля Шумахера планує позиватись у судовому порядку до журналу "Die Aktuelle" щодо оприлюднення згенерованого штучним інтелектом інтерв’ю з Міхаелем.

Сім'я Міхаеля Шумахера планує подати судовий позов проти журналу, який опублікував "інтерв'ю" з колишнім гонщиком Формули-1, згенероване штучним інтелектом.

Шумахер, семиразовий чемпіон "Формули-1", зазнав серйозних травм голови в результаті нещасного випадку на лижах у грудні 2013 року і з тих пір не з'являвся на публіці.

Die Aktuelle розмістила фотографію усміхненого 54-річного Шумахера на обкладинці свого останнього видання під заголовком "Міхаель Шумахер, перше інтерв'ю".

Під заголовком написано: "Це звучало оманливо реально", а в статті з'ясовується, що нібито цитати були створені за допомогою штучного інтелекту.

Стаття була створена за допомогою програми під назвою character.ai, яка штучно згенерувала "цитати" Шумахера про його здоров'я та сім'ю.

"Я можу з допомогою моєї команди фактично стояти самостійно і навіть повільно пройти кілька кроків", - йдеться в "цитатах" Шумахера.

"Моя дружина і мої діти були для мене благословенням, і без них я б не впорався. Звичайно, вони також дуже засмучені тим, як все це сталося.

"Вони підтримують мене і твердо стоять на моєму боці".

Сім'я підтвердила інформаційному агентству Reuters, що планує вести справу в судовому порядку.

Видавці журналу повідомили BBC Sport, що вони не коментуватимуть це питання.

Після нещасного випадку на лижах Шумахер був введений у стан штучної коми і повернувся додому у вересні 2014 року, і з тих пір його сім'я не розголошує інформацію про його стан здоров'я.

Шумахер виграв два свої титули чемпіона світу "Формули-1" з командою Benetton у 1994 і 1995 роках, а також п'ять поспіль у складі Ferrari з 2000 по 2004 рік.

Його сім титулів чемпіона Формули-1 є спільним рекордом з Льюїсом Гамільтоном, а Шумахер здобув 91 перемогу в перегонах за свою кар'єру - рекорд, який Гамільтон перевершив у 2020 році.

Спочатку німець пішов з автоперегонів у 2006 році, але повернувся у 2010 році, а через два роки знову пішов у відставку.

Син Шумахера Мік раніше виступав у Формулі-1 за команду Haas, а зараз є резервним гонщиком Mercedes.

У документальному фільмі Netflix 2021 року дружина Шумахера Корінна розповіла: "Ми живемо разом вдома. Ми проходимо терапію. Ми робимо все можливе, щоб Міхаелю стало краще, щоб йому було комфортно, і щоб він просто відчував нашу сім'ю, наш зв'язок.

"Ми намагаємося жити як сім'я, так, як це подобалося і подобається Міхаелю. І ми продовжуємо жити далі.

"Приватне є приватне", як він завжди казав. Для мене дуже важливо, щоб він міг продовжувати насолоджуватися своїм особистим життям настільки, наскільки це можливо. Майкл завжди захищав нас, а тепер ми захищаємо Міхаеля" - сказала Корінна. 

 

 

на фото обкладинка видання 

"Die Aktuelle"


Немає коментарів:

Дописати коментар