вівторок, 21 січня 2020 р.

Хто ж його пожурить? Він же пам’ятник(Або, нове оновлення.)
В нашій  статті  Збіг? Не думаю! ми вже висвітлювали боротьбу небайдужих громади за дороги свого міста. Ця історія була залишена нами на стадії Оскарження до суду «невнесення до ЄРДР прокурором Прокуратури Черкаської області, відомостей про кримінальне правопорушення, які мають ознаки кримінального правопорушення»Згідно Ухвали по Справі № 711/8227/19


Придніпровський районний суд м. Черкас визнав незаконність дій прокуратури Черкаської області щодо невнесення відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДРТа задовільнивши Скаргу

Зобов`язав службових осіб прокуратури Черкаської області, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення.

Фізична особа, що звернулась з повідомленням про кримінальне правопорушення відносно знищення доріг свого міста (м. Сміла, Черкаська обл.), посадовими особами цього ж самого міста, вирішила – ну якщо вже суд встав на його сторону та зобов`язав службових осіб прокуратури Черкаської області – виконати свої обов’язки, то треба буди послідовним. І якщо Прокурори що були зобов’язані це зробити але добровільно це робити не захотіли  (чи може «не хотіли» на користь посадових осіб міста?) – то треба ж їх за це визнане судом «не захотіли» хоч якось покарати.

Чи як? Хай роблять що хочуть а ви шановні по судам ходіть? Може хтось втомиться, менше роботи «тим кому докоряти неможна».

Тому до Кадрової Комісії Генеральної Прокуратури України (або вже Офісу прокурора) 08. 11. 2019 була подана скарга, відповідь на яку було, з другого «пінка» (зробленого 23. 12. 2019), отримано лише 11. 01. 2020 року. (дуже швидка реакція, і по строкам дуже законна)

:(

И знову прошу, прошу, прошу ……

Та відповідь невтішна 


Навіть у відкритті дисціплінарного провадження Відмовлено.

Чому? Там багато чому. Наприклад …Убезпечити прокурорів від впливу на них і створення перешкод …

Гарантії самостійності прокурорів… Не втручання … А самий пік -  лише факти порушення прокурорами прав або вимог закону!

Тобто на думку Члена третьої кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг  і т. д. і т. п.


-    не занесення відомостей до ЄРДР НЕ Є порушенням закону…

І це не чиїх прав не зачепило, заявник просто мріє походити по судам відстоюючи …. до того ж, а що саме відстоював заявник в суді? Якщо його права це не зачепило?


Підставою для дисціплінарного провадження можуть бути лише факти порушення прокурором прав осіб або вимог закону, встановлені за результатами розгляду скарги на рішення дії ……..

Так а що ж тоді суд розглядав? І для кого написана стаття 214 КПК України відносно занесенні відомостей до ЄРДР???Іде праворуч - спів заводить,       Ліворуч - казку гомонить.


 Читач сам визначиться з емоційним забарвленням, сміятися йому чи плакати…


Зобов’язання судом вирішити скаргу в порядку, визначеному кримінальним процесуальним законодавством на може саме по собі свідчити про грубу недбалість з їх боку. …. Рішення судді ґрунтуються на ВІДМІННІЙ від прокурора оцінці порядку …

Вибачте, тут дибати прокурорів філософів?

Я вибачаюсь відмінна, це яка? Законна чи ні? Чи законна, але лише в середу?Немає відомостей про порушення … От нема і все!


А далі знову про реформи і …

«…щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури …»

Ні, я упевнений реформи потрібні! Але чи є реформа метою?

Реформа це є ЗАСІБ а не мета. Послідовність дій, які повинні привести до мети.

Я згоден з тим що заробітні плати держслужбовцям треба доводити до ринкових. Але за роботу, тим паче неякісну, на ринку праці працівникам прийнято відповідати.

Чи в нас дисциплінарні комісії держаних установ працюють за принципом зборів якихось «совкових об’єднань» - сантехник Іванов вживав горілку в 15 годин в п’ятницю!!!

І вся шановна дисциплінарна комісія зайнята с цього приводу одним питанням, ЧОМУ БЕЗ НАС?!


Владислав Бур.
#sektorlife.info

Немає коментарів:

Дописати коментар