неділя, 30 липня 2023 р.

Броварські схеми Багмутів дійшли до Америки

 

Вже 4 з половиною роки відкрито кримінальне провадження за ч.4 статті 190 ККУ у Броварському відділку поліції відносно Багмута Романа Сергійовича. За цей час справа пережила багато цікавих подій, таких як зміна керівників відділку поліції, за час слідства їх було аж 7, славнозвісну суддю Ганну Білик, яка намагалась закрити справу, кам’яне обличчя керівника слідства на четвертому році розслідування, де у справі лише заява.


суддя Ганна Білик

В чому ж така проблема розгляду цього питання, допиту свідків та передачі до суду? Ми вам пояснимо: все через маму! Як у фільмі «Хрещений батько». А хто у нас мама, а мама то є дуже цікава медійна персона, яка усіма фібрами намагається допомогти своєму імовірно недолугому дитяті.

Наразі сімейка проживає у Сакраменто штат Каліфорнія, що у Америці. Так, вони нормально живуть на гроші звичайних українців яких обібрали продаючи «квартири без будинку».

Багмут Наталія Андріївна

Це мама, яка до без тями печеться про свою репутацію. Із біографічної довідки офіційних джерел нам відомо, що вона 15 років пропрацювала керувала відділом культури при Броварській міській раді, та за весь цей час може пишатись лише одним досягненням – масовим співом гімну у Броварах, що потрапило до Книги рекордів. Все інше – напускне. Неодноразово у мережі з’являлись відео де Наталія Андріївна «червоніла» за не виконаний або безглуздий план роботи.

Її повсякчасне балотування то від забороненої партії Регіонів, то від Ліберальної партії  особливого успіху не приносило на політичному ґрунті. А от у збагаченні фінансовому – повсякчас. То розливайку з дискотекою відкриє у приміщенні комунальної власності, яку потім приватизує, то сумісний концерт організує з Поплавським, бо за рахунок платників податків встигає лише пісні «світилам» писати.

Багмут постійно і вашим, і нашим. Видаючи із себе «файну україночку» спочатку в Україні за «революції гідності» прославляла «рузький мір» та легетимного Януковича, тепер за кордоном прославляє братські народи не гребуючи брати кошти, як зі звичайних українців, так і з американських-руських на розвиток своєї радіопередачі. Їй не цікава перемога України, для неї важливий власний бренд.

Періодично Наталія Андріївна повертається у рідні землі, останній раз перед повномасштабним вторгненням аби вивезти свого сина та онуків. І завчасно попіклувалась, аби все було правильно у юридичному сенсі. Тому і відкриту кримінальну справу пригальмували.  Як і всі попередні порушені відносно її сина Романа. І от цікавий факт, у якому статусі Роман перетнув кордон? Як волонтер? Інвалід? Багатодітний? Чи він зрадив своїй нинішній коханій і одружився з більш старшою жінкою?

Натепер ці всі питання потрібно скеровувати до правоохоронних органів, бо від них залежить чи нестиме особа відповідальність за законом.

І от у цій всій історії прекрасно ілюструється вся реальність недбалості українців у контролі за людьми яких держава бере до себе на роботу. За чий рахунок Наталія Багмут та її родина тепер перебуває у спокійному місці та прославляє «братський» народ?

Ми неодноразово звертались до поліції з відповідними запитами у цій справі але очікувано відповідей досі не маємо.

Тож, тримаємо руку на пульсі – невпинно слідкуємо за діяльністю родити Багмутів.Наталія Багмут із сином Романом та онуками

https://www.youtube.com/watch?v=Q3OFeltKD-Y

            https://www.youtube.com/watch?v=3SDUPcBsjDI

https://mpz.brovary.org/vatniki-eks-regionalki-bagmut-tskuyut-prokuraturu-na-brovarskih-volonteriv-pomsta-za-myuzik-hol/

https://blogs.pravda.com.ua/authors/yusov/4de4e8470a322/page_4/фото отримані із відкритих джерел 

Немає коментарів:

Дописати коментар