пʼятниця, 4 червня 2021 р.

ТЕРРОР від ЗАБУДОВНИКА на КИЇВЩИНІ

     ЖК «Баварія сіті». Вулиця Богуна Івана 1, село Крюківщина, Київська область.

 

Відповідно до декларації про початок будівельних робіт серії КС № 083171450184 будівництво будинку розпочалося в травні 2017 року. Замовник будівництва ТОВ «ЖК «БАВАРІЯ» +380674454352; noymotors@ukr.net  адреса пов’язана напряму з http://nomotors.ua/  ТОВ "НОУ МОТОРС" (засновник – Кремець Сергій, директор – Кремець Ярослав, обоє сини екс голови сільради Софіївської Борщагівки), підрядник ТОВ «КМ ДЕВЕЛОПМЕНТ» (засновник і директор – Тимченко Олександр Михайлович).

Договорами купівлі-продажу майнових прав (як інструменту інвестування в ЖК) 2 квартал 2019 року зазначався, як строк будівельної готовності, 4 квартал 2019 року – як  строк експлуатаційної готовності.

Фактично, сертифікат готовності було отримано тільки у вересні 2020 року 

З цього моменту почалися цікаві речі.

Відповідно до вищевказаної декларації, а також відповідно до технічних умов на приєднання до газорозподільчої системи, електричних мереж електроустановок та водопостачання (каналізування), розміщених на офіційному вебсайті ЖК «БАВАРІЯ»   багатоквартирний житловий будинок розміщений за земельній ділянці з кадастровим номером № 322248400:02:001:5004, проте  відповідно до державного реєстру прав на нерухоме майно багатоквартирний житловий будинок знаходиться на земельній ділянці з кадастровим номером: № 3222484000:02:001:5013, власником якої з 02.11.2020 є ТОВ «ЄВРО-СЕРВІС ГРУП» (код ЄДРПОУ 42472656).

Більше того, відповідно до даних державного реєстру прав на нерухоме майно та публічної кадастрової карти на земельній ділянці з кадастровим номером № 322248400:02:001:5004 тепер розміщені земельні ділянки з кадастровими номерами № 3222484000:02:001:5012 та № 3222484000:02:001:5011 , власником яких з 04.12.2020 з невідомих причин є ТОВ «ЄВРО-СЕРВІС ГРУП».

Що таке ТОВ «ЄВРО-СЕРВІС ГРУП»? Це управляюча компанія, створена для обслуговування попереднього об’єкта ТОВ «ЖК «БАВАРІЯ» - ЖК «Чері таун», що також розміщується у Вишневому. Засновниками ТОВ «ЄВРО-СЕРВІС ГРУП» є Кремець Сергій та Тимченко Олександр.

Статтею 42 Земельного кодексу України установлено, що земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, передаються безоплатно у власність або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку. 

Таким чином, Кремець Сергій, як засновник, ТОВ «ЖК «БАВАРІЯ» та Тимченко Олександр, як засновник, ТОВ «КМ ДЕВЕЛОПМЕНТ» передали "кишеньковому" ТОВ «ЄВРО-СЕРВІС ГРУП» права на земельну ділянку під ЖК «БАВАРІЯ», тим самим грубо порушили права співвласників.

Перше право власності у ЖК «БАВАРІЯ» було зареєстроване  04 грудня 2020 року, причому зареєстроване у реєстратора Борівської сільської ради Макарівського району Київської області.

Ключі від квартир ТОВ «ЖК «БАВАРІЯ» почала видавати з травня 2020 року,  за окрему плату. Плата становила так звані «гарантійні» платежі за обслуговування прибудинкової території з розрахунку 16 грн. за метр квадратний квартири (наразі із прибудинкової тільки парковка і 30 метрів тротуару), плата за електроенергію -  наперед, охорону (якої ніколи не було), камери, а також послуги за державну реєстрацію прав на нерухомість.

Деякі співвласники отримали ключі тільки після сплати понад 15 тисяч гривень. «Вибиванням» грошей займалися начальник будівництва – Знайкевич Назар – кум Ярослава Кремця та Руслан Шевчук – директор ТОВ «ЄВРО-СЕРВІС ГРУП».

Співвласники неодноразово повідомляли про незаконність таких дій, ТОВ «ЖК «БАВАРІЯ» ігнорувала всі подібні повідомлення.

Один із співвласників повідомив про дії ТОВ «ЖК «БАВАРІЯ» до правоохоронних органів, останні розпочали кримінальне провадження.

З цього моменту забудовник всіма способами мстится співвласникам: не надає технічну документацію на будинок, відмикає ліфти, відмикає електрику та воду вставляючи вибірково монети в труби людям.
    Кремець Сергій та його брат Кремець Ярослав, гроші, інвесторів  ЖК «БАВАРІЯ», які потрібно було вкладати в комунікації та прибудинкову територію,  ймовірно, й далі вкладають в свої іграшки  на колесах http://nomotors.ua/. З вказівки братів Кремців та Олександра Тимченко, які є засновниками ТОВ «ЄВРО-СЕРВІС ГРУП», Шевчук Руслан виконуючи ці злочинні дії по відрізанню земельних ділянок від придомової территорії, відключенню ліфтів, та перекривання вибірково людям води монетами в першому будинку тероризують мешканців та інвесторів з яких,   є особи похилого віку, вагітні, та сім'ї з маленькими дітьми.

В свою чергу Шевчук Руслан, як директор ТОВ «ЄВРО-СЕРВІС ГРУП», якого з мешканців та інвесторів не обирали, як обслуговуючу організацію та й взагалі таких зборів не було, що також свідчить про шахрайські дії Шевчука Руслана, як директора ТОВ «ЄВРО-СЕРВІС ГРУП», вимагає підписати договір на обслуговування. Але, чомусь, у Шевчука Руслана та Знайкевича Назара наступає амнезія коли співвласники запитують "куди вони поділи кошти, які вони "здерли" з інвесторів до введення будинку в експлуатацію?". Наразі ведуться слідчі дії стосовно цього ганебного здирництва коштів.

26 травня 2021 року зареєстроване ОСББ «БАВАРІЯ 2021» за який на зборах співвласників, не порушуючи норм закону, причому без надання будь-якої інформації зі сторони забудовника, який в свою чергу кричав що створюйте, що завгодно вони втручатися не будуть, але формально забудовник робить усе, щоб ОСББ співвласників не існувало.

Забудовник бігав по місцевим ЖКХ щоб ніхто не брав будинок на обслуговування, відключив ліфти в будинку де мешкають люди, до всіх "неугодних",  як нам повідомили, вибірково, тобто переслідуючи інвесторів та мешканців відключив водопостачання, що може зробити лише суд.

Забудовник робив також перепони в оформленні ОСББ.

  ТОВ «ЖК «БАВАРІЯ», (ТОВ «КМ ДЕВЕЛОПМЕНТ» сірий кардинал схем на Київщині) та їх прокладка ТОВ «ЄВРО-СЕРВІС ГРУП» для вимивання грошей в "сірі" схеми Київщини та прикриття від органів влади, а це відкати та робота з  (налом) тобто прощавайте  податки.

Мешканці зробили свій вибір, та обрали форму управління будинком ОСББ «БАВАРІЯ 2021».

 Постає питання до голови міської ради Дикому Іллі Валерійовичу та сільському голові Кріпаку Андрію Петровичу та до правоохоронних органів скільки ще будите допускати ці ганебні знущання, переслідування своїх мешканців від горе-забудовників?

 При підготовці матеріалу представники   ТОВ «ЖК «БАВАРІЯ» відмовились від надання коментаря стосовно вчинених ними дій. Тому, редакція буде намагатись висвітлювати в реальному часі перебіг подій у відстоюванні прав співмешканців на об'єднання та сплату комунальних платежів уникаючи компаній "прокладок" та прозоро сплачуючи податки. 


 UPD1. На сьогодні мешканці будинку більше доби провели без електроенергії та водопостачання. Квартири досі перебувають на підключенні до електрики як "будівельний майданчик" з відповідним навантаженням та оплачують рахунки не як для споживачів. 


                                                                                                         Віктор Суворов

 

 

 

 


2 коментарі:

  1. Аналогічна ситуація з їх ЖК "ЧЕРРІ ТАУН", та ж сама схема.

    ВідповістиВидалити
  2. ЖК «Чері Таун»також забудовник залишив без світла.

    ВідповістиВидалити